Натуральна косметика безпечна

В натуральній косметиці немає шкідливих синтетичних барвників, згущувачів, консервантів та ароматизаторів. Натуральна косметика містить тільки натуральні компоненти, які не порушують протікання природних біологічних процесів в організмі, не накопичуються в тканинах, не провокують алергію і різні шкірні захворювання, такі як дерматит, дерматоз, екзема, акне або навіть рак.

Натуральна косметика ефективна

В натуральній косметиці активні інгредієнти містяться в кількості, яка в кілька разів більше, ніж в традиційних косметичних продуктах. Завдяки цьому натуральна косметика дозволяє домогтися максимального ефекту, причому в найкоротші терміни. Цікаво, що натуральні компоненти, на основі яких створена органічна косметика, століттями використовувалися для догляду за шкірою, волоссям і нігтями, т. е. були відомі задовго до винаходу хімічно синтезованих речовин.

Натуральна косметика не викликає звикання

Звичайна косметика, «напхана» синтетичними інгредієнтами, може викликати звикання, і поступово потрібно застосовувати всі більша і більша кількість такої косметики, щоб вона продовжувала діяти. На відміну від звичайної, органічна косметика не порушує природні регуляційні процеси організму, а лише активізує власний відновний потенціал клітин, завдяки чому результат дії цієї косметики зберігається на тривалий час.

Унікальний асортимент натурального мила та шампунів для всієї родини

Продукция не містить фосфатов, лаурилсульфат натрію, парабенов, ароматизаторів, силикона, синтетичних компонентів

Мило ТМ «ЕКОСТАР»

Мило торгової марки «ЕКОСТАР» Унікальність мила ТМ «ЕкоСтар» полягає у тому, його виготовляють холодним способом миловаріння, щоб максимально зберегти всі […]

Натуральні шампуні ТМ «ЕКОСТАР»

Шампуні торгової марки «ЕкоСтар» Шампунь – один із найважливіших засобів по догляду за волоссям. Якщо ви хочете мати гарне шовковисте […]

Copyright © 2018 ТМ "ЕКОСТАР" - шампуні та мило ручної роботи з натуральними складовими.