Чому нам довіряють

 

 1. 100% натуральний продукт
  Для виготовляння продукції  «ЕкоСтар» використовують виключно натуральні інгредієнти, такі як: оливкова, кокосова, пальмова олії та відвари цілющих трав. Ми не використовуємо продуктів нафтохімії, силіконів, парабенів, синтетичних ароматів та будь-яких інших шкідливих речовин, які можуть спровокувати алергію, дерматоз, екзему, акне і т.д.
 2. Безпека
  Натуральна продукція абсолютно безпечна для організму, вона забезпечує м’який догляд, не викликаючи алергії. Тому рекомендована для використання вагітним жінкам, дітям та людям з надчутливою шкірою.
 3. Ручна робота
  Для того, щоб максимально зберегти всі корисні вітаміни та мінерали натуральних інгредієнтів,  продукцію «ЕкоСтар» виготовляють вручну за традиційними технологіями. Такий підхід дозволяє тримати баланс між високою якістю, натуральним складом та помірною ціною.
 4. Без звикання
  Звичайні засоби викликають звикання та часто порушують біологічні процеси в шкірному покрові. Натомість натуральна косметика забезпечує дбайливий догляд за шкірою чи волоссям та стимулює їх відновлення природнім шляхом.
 5. Відповідальність
  Ми не тестуємо нашу продукцію на тваринах. Процес виробництва продукції безпечний та не завдає шкоди навколишньому середовищу. Використання натуральної косметики допомагає людям відчути себе у гармонії з природою та відновити свою природну красу.

 

4 комментарии на “Чому нам довіряють

 1. Органическая косметика является новейшей разработкой и представляет собой действительно уникальную продукцию, в которой концентрация активных веществ очень высока.

 2. Я как раз в поиске качественной органической косметики, хочу по возможности максимально ограничить контакт со всякого рода химией! Спасибо за толковые советы, буду хоть знать на что внимание обращать в первую очередь.

 3. Органические продукты по своему составу иногда превосходят косметику, что состоит из синтетического сырья. Экологические продукты также отлично увлажняют кожу, выравнивают цвет лица и борются с морщинами , как и промышленная косметика.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *