О Нас

Доброго дня, раді представити вам 100% натуральну косметику українського виробника – торгову марку «ЕКОСТАР».

Природа дає абсолютно все, що потрібно людині для краси та здоров’я. Наше завдання – дбайливо використати всі цілющі властивості природи у натуральній косметиці, яка насправді вважається найбільш ефективною та найкраще підходить для догляду за волоссям та тілом. Саме тому продукція «ЕкоСтар» виготовляється за найкращим традиційним методом – вручну. Ми переконані, що зберегти красу, здоров’я та молодість на довгі роки можливо лише завдяки натуральній косметиці.

Чому нам довіряють?

 1. 100% натуральний продукт
  Для виготовляння продукції  «ЕкоСтар» використовують виключно натуральні інгредієнти, такі як: оливкова, кокосова, пальмова олії та відвари цілющих трав. Ми не використовуємо продуктів нафтохімії, силіконів, парабенів, синтетичних ароматів та будь-яких інших шкідливих речовин, які можуть спровокувати алергію, дерматоз, екзему, акне і т.д.
 2. Безпека
  Натуральна продукція абсолютно безпечна для організму, вона забезпечує м’який догляд, не викликаючи алергії. Тому рекомендована для використання вагітним жінкам, дітям та людям з надчутливою шкірою.
 3. Ручна робота
  Для того, щоб максимально зберегти всі корисні вітаміни та мінерали натуральних інгредієнтів,  продукцію «ЕкоСтар» виготовляють вручну за традиційними технологіями. Такий підхід дозволяє тримати баланс між високою якістю, натуральним складом та помірною ціною.
 4. Без звикання
  Звичайні засоби викликають звикання та часто порушують біологічні процеси в шкірному покрові. Натомість натуральна косметика забезпечує дбайливий догляд за шкірою чи волоссям та стимулює їх відновлення природнім шляхом.
 5. Відповідальність
  Ми не тестуємо нашу продукцію на тваринах. Процес виробництва продукції безпечний та не завдає шкоди навколишньому середовищу. Використання натуральної косметики допомагає людям відчути себе у гармонії з природою та відновити свою природну красу.