Натуральні шампуні ТМ «ЕКОСТАР»

Шампуні торгової марки «ЕкоСтар»


Шампунь – один із найважливіших засобів по догляду за волоссям. Якщо ви хочете мати гарне шовковисте волосся, то до вибору шампуню потрібно підійти ретельно, орієнтуючись, перш за все, на його склад. Лінія шампунів «ЕкоСтар» розроблена для різних типів волосся. Натуральний шампунь забезпечить м’який догляд, добре очистить і відновить природну красу волосся. Шампуні «ЕкоСтар» не містять сульфатів, парабенів, згущувачів, силікону, ароматизаторів та будь-яких інших агресивних речовин.  Сульфати не лише шкідливі для організму, але й  згубно впливають на саму структуру волосся, оскільки висушують його, роблять ламким та стають причиною випадіння. Без сульфатів шампунь менше піниться, але значно корисніший для волосся.

Шампунь «Алое віра»

Для сухого, пошкодженого волосся. Гель Алое віра, що входить до складу шампуню та перешкоджає пересушуванню волосся та шкіри голови, відновлює посічені кінчики, запобігає ламкості волосся.

 Склад: вода очищена,  витяжки кокосового олії , гель алое вера, органічний консервант ( Сорбат калія)

 


Шампунь «Оливковий»

Для всіх типів волосся, відмінно очищає волосся, тонізує шкіру голови. Живить та зволожує. Стимулює ріст волосся, перешкоджаючи їх випадінню. Надає природний блиск та  життєву силу вашому волоссю.

Склад: вода очищена, витяжки кокосового олії , оливкове масло, органічний консервант ( Сорбат калія)

 


Шампунь « Дьогтьовий»

 Шампунь для всіх типів волосся,м’яко очищає волосся та шкіру голови,зміцнює корені волосся ,усуває лупу. Відновлює еластичність та силу волосся ,надає їм природній блиск завдяки введенню в рецептуру березового дьогтю ,який розм’якшує та видаляє омертвілі клітини шкіри та луски лупи , володіє противомікробними та дезінфікуючими властивостями.

Склад: вода очищена, витяжки кокосового олії, дьоготь березовий , органічний консервант ( Сорбат калія)

 


Шампунь «Дитячий з ромашкою»

Шампунь для всіх типів волосся, виготовлений за новою технологією на основі витяжок кокосового масла з додаванням екстракту ромашки аптечної. Ромашка застосовується для зміцнення та відновлення волосся, надає їм здоровий вигляд та природний золотистий блиск.

.Склад: вода очищена,  витяжки кокосового олії , відвар ромашки аптечної, органічний консервант ( Сорбат калія)

 

 


Шампунь «Кропива і лопух»

Для всіх типів волосся. Ефективно очищає та живить волосся завдяки природним екстрактам рослин. Лопух зміцнює коріння волосся, запобігає випаданню, відновлює пошкоджене волосся. Кропива стимулює ріст волосся, надає їм блиск та гладкість. Шампунь має характерний трав’яний запах.

Склад: вода очищена,  витяжки кокосового олії , відвар кропиви та лопуха, органічний консервант ( Сорбат калія)

 


Шампунь «Лаванда»

Шампунь ретельно очищає, живить та зміцнює волосся. Збагачений екстрактом лаванди та  вітамінами А, В5, Е і F. Шампунь надає силу та блиск, захищаючи волосся від шкідливого впливу навколишнього середовища. Екстракт лаванди зменшує посічені волосся та  робить їх здоровими і блискучими.

Склад: вода очищена, вода очищена,  витяжки кокосовї олії, витяжки лаванди, органічний консервант ( Сорбат калія)

 


Шампунь «М’ятний»

Витяжки перцевої м’яти стимулює ріст волосся та покращує їх якість, а також ефективний проти лупи. Шампунь надає вашому волоссю блиск та життєву силу, володіє охолоджуючим ефектом для шкіри голови.

Склад: вода очищена, витяжки кокосового олії, екстракт м’яти перцевої, витяжки м’яти перцевої, органічний консервант ( Сорбат калія)

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *